Zaczerwienienie twarzy po pellingu

Dwa dni temu robiłam peeling twarzy na blizny potrądzikowe u pani Dr.dermatolog, i nadal utrzymuje się lekkie zaczerwienie skóry i tak jakby małe czerwone krostki .

Tego typu zmiany bywaja typowe dla peelingów medycznych, Warto stosować odpowiednie maści przyspieszające gojenie po zabiegach medycyny estetycznej np Cicabio. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta kontrolna u lekarza wykonującego zabieg.