Zanik erekcji podczas stosunku

Mam 42 lata. W maju miałem problemy z nerkami - kamień, którego pozbyłem się naturalnie, ale pod kontrolą urologa. Od pewnego czasu po stosunku mam bóle jąder, a niedawno doszedł kolejny problem. Czasami podczas stosunku mam nagły zanik erekcji. Muszę jednak dodać, że podczas pieszczot oralnych i przed stosunkiem wzwód jest dobry.
42 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

pozbycie się kamienia raczej nie ma wpływu na obecne Pana dolegliwości. Za to ból jąder może świadczyć o zapaleniu jąder lub najądrzy, a także o innych chorobach, dotyczących tego narządu. Zaś to może być przyczyną Pana niedyspozycji w łóżku. Należy udać się na konsultację do urologa.