Zapalenie skóry i stosowanie Axotretem

Witam.Od kilku miesięcy leczyłam trądzik axotretem.Na ostatniej wizycie lekarka zrobiła mi badanie dermatoskopem.P rzy jednym z nich zauważyła lekkie zapalenie.Wygląda totak, że w środku jest brązowy"piepszyk"a w okół jasna obwódka.Kazała udać się do kontroli za pół roku.Nieboli, nieleje się z tego krew, nieswędzi.Nie wiem czy nie był taki od początku.Zmian na całym ciele mam mnóstwo. Nie opalam się, nie korzystam z solarium. Czy mogę zrobić sama jakieś badania?Udać się do innego dermatologa ???

Może Pani skorzystać z badania wideodermatoskopowego ,które polega na ocenie znamion przy pomocy dokumentacji fotograficznej i programu komputerowego. Wtedy co rok można porównać zmiany jak ewaluują.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska