Zawroty głowy, omdlenia a poziom cukru we krwi

Witam. Od ponad roku męczę się z rzadkimi omdleniami, zawrotami głowy. Spowodowane było to spadkiem cukru, lecz gdy poszłam do lekarza rodzinnego, Pani doktor mówiła, że to nie jest spowodowane spadkiem cukru a tym że nadal się rozwijam. Kazała kupić falvit, omdlenia zaprzestały, ale nadal miałam zawroty głowy. Od jakiegoś miesiąca moje objawy powróciły: omdlenia, zawroty głowy, pojawił się także ból brzucha po zjedzonych posiłkach. Czy powinnam zgłosić się do diabetologa? Pozdrawiam

Należy sprawdzić, czy objawy mają związek z wahaniami glikemii. Można oznaczyć poziom glukozy glukometrem w momencie złego samopoczucia. Wyniki należy skonsultować z diabetologiem.