Zazdrość w związku a powrót do byłej dziewczyny

Dziewczyna z którą byłem rok poznała kolegów nowych i teraz zerwała bo niby byłem zazdrosny a z nimi i z koleżanka widzi się codziennie. Co zrobić żeby wróciła? Zazdrosny nie byłem wcale więc nie wiem skąd to uczucie miała...

Witam,
jeżeli twierdzi Pan, że nie był zazdrosny, być może dziewczyna użyła tego tylko jako pretekstu. Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że nie chce ona kontynuować tej znajomości i ma do tego prawo. Nie można na siłę zmusić jej do powrotu.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl