Zespół Ehlersa Danlosa i brak siły mięśniowej

Mam takie pytanie choruje na rzadki zespół Ehlersa Danlosa mam kręgozmyk 3 stopnia dalej pogłębiający się jest ciężko leczę się u ortopedy reumatologa kardiologa okulisty nefrologa i teraz także u chirurga naczyniowego gdyż choroba jest złożona często ulegam złamaniom mam prawie zerową siłę mięśniową w skali niby 0-1 moje pytanie brzmi czy poddać się zabiegowi gdyż większość lekarzy jest zdania że jest już za późno a jedynie ortopeda jest innego zdania Marcin

Nie odpowiem na to pytanie konkretnie bez pełnej dokumentacji medycznej. Proszę w tej sprawie rozmawiać bezpośrednio z ortopedą proponującym zabieg. Jeśli korzyści zabiegu przeważą nad ewentualnymi powikłaniami czy też małą skutecznością to odradzam.