Zmęczenie, czerwienienie się policzków, duszności

Witam, Mam problem z czerwonymi policzkami. Mam je czerwone gdy się zmęczę, jest mi za gorąco, zbyt duszno w pomieszczeniu (odrazu ciężko mi się oddycha), gdy się zawstydzę i wgl.. Jest to okropne uczucie. Mam zawsze zimne ręce, chociaż jest mi ciepło. I np jest mi ciepło kiedy innym zimno .. Stosuje jakieś kemy na naczynka. Jak mam pozbyć się tych policzków? Jest to wina cery, czy może mojej psychiki? Proszę o rade, bo źle się z tym czuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są wahania hormonalne, choć podobne objawy są częstym zjawiskiem u kobiet. Wynikają one zarówno ze wspomnianych przez Panią defektów cery lub reakcji emocjonalnych.