Astma a problemy z zębami

Witam Mam problem z zębami od małego dziecka jadłem tabletki bo mam astmę,chodzę do dentystki i mówi mi że zębów nie myje a ja codziennie myje i szybko niszczą mi się zęby.Nie pije napojów gazowanych co mam robisz

Renata GrzechociĹska

Trudno cokolwiek Panu prowadzić w tej kwestii. Przy następnej wizycie proponuję zapytać stomatologa, czy ma jakiś pomysł na Pana przypadek.