Bardzo szybkie bicie serca i zaburzenia oddychania

Witam. Zdarza się, że co jakiś czas zdarza mi się bardzo szybkie bicie serca a przy tym trudniej mi się oddycha. Tak naprawdę wzrasta bez żadnego wysiłku. Puls wtedy wynosi 110-130. Co to może być ?

Uważam, że powinna Pani zgłosić się do kardiologa celem diagnostyki. Może mieć Pani napadowy częstoskurcz nadkomorowy wymagający leczenia.