Biała kropka na gradówce u dwuletniej córki

U mojej dwuletniej córki okulista stwierdził gradówkę i kazał stosować krople i maść. Po dwóch tygodniach nie ma poprawy dziś byłam u innego okulisty ktory od razu powiedzial ze konieczny jest zabieg. Po 3 tygodniach leczenia mascia zrobiła się na gradówce biała kropka która po 2 dniach pękła i po zagojeniu ranki było ok. Do zeszłego tygodnia znowu się pojawiło pediatra dał biodacynę i nic się nie zmieniło...czyli co zabieg?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.