Białe plamy na żołędzi u 43-latka

Około 3 lata temu miałem grzybicę penisa.Żona miała w tym samym czasie grzybicę pochwy-stwierdzoną przez lekarza.Przy okazji wypisywania recepty lekarz przypisał również i dla mnie maść.Po kilku dniach objawy ustąpiły. Po miesiącu zauważyłem dwie białe podłużne plamki,około 2mm każda na żołędzi.Poszedłem do ginekologa-stwierdził że to może być rak.Wystraszyłem się i do innego lekarza nie poszedłem.Dzisiaj te białe plamy zajmują jedną szóstą żołędzi.Czy to rodzaj grzybicy,bielactwo czy rak?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają pilnej oceny przez dermatologa lub urologa. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.