Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Białe przebarwienia na paznokciach u rąk u 23-latka

Witam. Na moich paznokciach u rąk pojawiły sie białe przebarwienia. Nie wyglada to zbyt estetycznie. W pracy mam kontakt z różnymi rodzajami detergentów i pewnie to jest powodem tych przebarwień. Moje pytanie brzmi jak moge sie pozbyc tych przebarwień? Do kogo sie z nimi udać? Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

Proszę wykonać badanie paznokci w kierunku grzybicy i badania krwi oraz hormonów tarczycy z tymi wynikami udać się do dermatologa. Pozdrawiam Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Proszę w pracy zakładać rękawice jednorazowe do ochrony dłoni.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy