Biały lewy migdał, częsty katar oraz podrażnione oczy a możliwość alergii

Witam, od 2 miesięcy mam biały lewy migdał ( nic nie powiększone tylko biały nalot). Byłam u lekarza rodzinnego i laryngologa ale powiedzieli że to nic poważnego i dostałam bez recepty Voxpax oraz Neoangin. Do tej pory nie przeszło i martwię się aby nie było to coś poważnego. Dodam że mam częste katary, podrażnione i czerwone oczy. Czy to może być wszystko na tle alergicznym? Mam królika oraz w pracy jestem ciągle narażona na dużą ilość kurzu. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Na podstawie Pani opisu nie mogę tego wykluczyć, jednak bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie.