Biały nalot na dolnej wardze po zastosowaniu płynu Corsodyl

Witam bolały mnie dziąsła wiec pomyslam ze ma jakis stan zapalny kupiłam płyn do jamy ustnej corsodyl po 3 zastosowaniu poczułam dziwny szczypania na dole dziasel kiedy odchylilam dolna wargę ust na samym dole zobaczyłam biały nalot troche jak by biała skora kiedy palcem zdjelam ten nalot za chwilke pojawił sie znow!!co to moze byc?czy to jakis skutek uboczny i wlasnie tak działa ten lek???prosze o rade bo nie wiem czy płukać dalej czy odstawić ten płyn!!???dziekuje

W składzie Corsodylu jest spirytus. Podane objawy mogą świadczyć o zbieleniu powierzchownej warstwy śluzówki właśnie spirytusem.Proponowałabym zmianę płukanki na łagodniejszą, np.płukanie naparem szałwi. Pozdrawiam