Biopsje gruboigłowe piersi a ryzyko raka

Co to może znaczyć,czy to Rak .Mialam dwie biosje gruboigłowe.- w piersi lewej na godz -2-3 obszar zaburzonej architektury o obnizonej echogeniczności o wym.25 -15 mm.W piersi lewej na godz.10-11 hypoechogeniczną zmianę o pionowej orientacji,o wymiarach 10-12 mm.Strasznie się boje.

Biopsje zlecamy w celu wykluczeniu raka. Stąd potrzeba poczekania na wynik. Opis nie wskazuje jednoznacznie na zmianę nowotworową ale nie można wykluczyć w tym momencie podejrzenia zmiany. Polecam cierpliwość.

Odpowiedzi należy oczekiwać w badaniach histopatologicznych preparatów biopsyjnych!!! Ja nie jestem w stanie nic przewidywać-nie jestem jasnowidzem!!! zż