Ból brzucha po zdenerwowaniu się

Na zywam sie jacek i pisze w sprawie takiej,o kilku dni mam progrem z brzuhem o bjawy som takie jak ktoś mnie zdenerwuje to straśnie mnie boli brzuh asz pod klatkon pierśowom.Bardzo hciałbym sie dowiedzieć jak to można wyleczyć.A biore na razie lek ktury kosztuje.9.30 i po użyciu tego Ranigast pszestaje mnie boleć.Ale mam pytanie do doktora lup pani doktor czy jest jakiś lek ktury mnie na codzien nie bedzie bolał.Jestem osobom nieprawnom i pracuje na supermakeće..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.