Ból podczas nagryzania po leczeniu kanałowym zęba

Witam! 4 miesiące temu miałam leczonego kanałowo zęba. Od jakiegoś czasu odczuwam dyskomfort podczas nagryzania (nie jest to ból). W najbliższym czasie wyjeżdżam i nie będę w stanie korzystać z porad dentysty przez maksymalnie 4 miesiące. Czy ewentualne odłożenie w czasie ponownego leczenia kanałowego na taki okres czasu może być niebezpieczne (nie zdążę udać się na wizytę przed wyjazdem).

Zbyt mało danych - jeżeli już coś zaczęło się dziać należy zrobić rtg i udać się do stomatologa celem dokładnej analizy i zaplanowania ewentualnego dalszego postępowania.