Bóle dziąsła przy dotykaniu po płukaniu kanałów

Leczenie kanalowe 3 wizyty. RTG, trudka, znieczulenie, masa plukania kanalow chemia, leczenie bez koferdamu. Karmie piersia ale lekarz twierdzil, ze te zabiegi nie przeszkadzaja i možná karmic tuz po wizytach. Zakonczenie leczenia w srode. Zaraz w nocy poj opuchlizny policzka. A od wczoraj uczucie bolu dziasla przy dotykaniu. Dziś dziaslo nad tym zębem jest białe. Co to może być? Jak leczyć? Czy mogę karmić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan wymaga oceny lekarza prowadzącego. Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie. Nie musi Pani przerywać karmienia piersią.