Bolesność twarzy a schorzenie nerwu trójdzielnego

dr neurologa od sześciu lat mam zdiadnozowany nerw trójdzielny a cierpię już około15 lat , Co 2 lata mam ataki okropnego bólu lewej strony twarzy.Boli lewa szczęka nos i czoło Lekarz prowadzący przepisuje leki gabapentin obecnie mam dawkę 300 100 czyli 400 3xdziennie ,Phenytoinum 2x dziennie (lekarz neurolog w pogotowiu dopisał mi amitripylinum zmienił zaldiar na Dexa zażywać w bólu)Ból jest okropny nie ustaje,rezonans poradni szczękowej identystaok nic nie pmaga ataki 5x doba

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli bol nie reaguje na farmakologie, do rozważenia jest wykonanie zabiegu, proszę skonsultować się z neurologiem
Pozdrawiam