Brak czucia i skurcze w nogach oraz problemy ze wzwodem

Witam, mam ok.60 lat. ostatnio (rok temu) chorowałem na kręgosłup, właściwie na rwę kulszową, brałem leki przeciw bólowe i różne inne jak nimesil, Dicloratio uno itp. Przestało boleć ale mam brak czucia w wzdłuż całej lewej nogi od strony zewnętrznej aż do stopy dwa małe palce. Ale od miesiąca mam problemy ze zwodem, brak czucia. Do chwili choroby uprawialiśmy seks trzy razy w tygodniu lub częściej. Mocz oddaję normalnie, nie mam problemów. Często , w nocy łapie mnie skurz lewej nogi .

Milena Lubowicz

Konieczna konsultacja z neurologiem, ewentualnie z urologiem.
Pozdrawiam