Brak namiętności i poczucia pożądania przy stosunku

Witam. Mam dość poważny i wstydliwy problem z seksem. Otóż w czasie stosunku kompletnie nic nie czuję. Jedynie ręką moja partnerka jest w stanie doprowadzić mnie do wytrysku. W czasie zwykłego bądź oralnego stosunku kompletnie nie czuję żadnej przyjemności, czy chociaż zmiany temperatury. Byłem z moim problemem u urologa, jednak ten powiedział że nigdy nie słyszał o takim przypadku i przepisał mi lek na poprawę potencji (co w moim przypadku nie jest problemem, gdyż normalnie dostaję wzwodu.)

Witaj!

Proszę zgłosić się z tym problemem do psychologa seksuologa lub lekarza seksuologa, potrzeba więcej informacji na ten temat, a na forum nie da się tego opisać. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Czy jest to Pana pierwsze partnerka seksualna? Czy sytuacja wyglądała inaczej przy zbliżeniach z innymi kobietami? Od jak dawna Państwo współżyjecie? Czy wcześniej korzystał Pan z masturbacji lub pornografii? Proszę skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Opierając się na Pańskim opisie sugerowałbym konsultację seksuologiczną oraz podjęcie terapii, podczas której będzie Pan mógł odnaleźć przyczynę opisanego stanu rzeczy i go zmienić.

Pozdrawiam.