Ciemny śluz w stolcu a picie lnu

Dzień dobry.Bardzo proszę o odpowiedz na takie pytanie,Od trzech dni piłam len gotowany z ziarenkami i dzisiaj w stolcu zauważyłam śluz ale taki z duzymi pasmami duzo ciemniejszymi od koloru stolca.Czy ziarenka mogą miec wpływ na kolor tego sluzu?Dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje takie prawdopodobieństwo. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości po odstawieniu lnu konieczna będzie wizyta u lekarza.