Co jest powodem bólu stawu łokciowego i do jakiego lekarza udać się z wiatą?

Dzień dobry. Mam silne bóle w okolicach stawu łokciowego oraz kolanowego(dokładnie mówiąc nie łokieć a jego odwrotna część tak samo nie kolano a pod kolanami). Ból oczywiście się nasilał teraz kiedy wstaje rano jestem już wymęczony a dziś po porannym basenie o 8:00 do 9:00 mam ochotę iść spać. Lekarze twierdzą że to od siedzącego trybu życia kiedy ja staram się ruszać więcej niż moi znajomi. Co więcej miałem miesiąc urlopu gdzie nie spędziłem dużej ilości przed komputerem - bo taką przyczynę dają lekarze, a mimo to szybo ból się nasilał. Coś w tym racji jest bo gdy uprawiam sport stawy mi nie dokuczają no może teraz kiedy ból jest mocy na basenie dziwnie mi się pływało a ulgi raczej nie czułem. Do jakiego specjalisty mam się zapisać bo jak pójdę go ogólnego on powie mi znów to samo że mam wstawać od biurka w pracy i ćwiczyć itp.

Lek. Michał Lenard

Proponuję udać się do ortopedy, który Pana zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!