Co mogą oznaczać blizny na policzku?

Szanowni Panstwo, od kilku miesiecy na mojej twarzy znajduje się 2 kreski-blizny. Na samym poczatku myslalem, ze jest to kwestia spania – odbicie od poduszki. W zasadzie się tym nie przejmowalem, jednak ostatnio w sloncu zauwazylem ze wyglada to nieciekawie. Na zdjęciu pokazane są 3 „kreski”. Dwie, które wskazywane są przez czarne strzałki wskazuja niewiadomego mi pochodzenia „blizny”. Strzałka czerwona wskazuje „prawdziwa” blizne, która mam po zabiegu. Bardzo prosze o pomoc w identyfikacji i wskazania jak moglby to usunac Zdjęcie: https://imgur.com/a/Ytbr2x0 Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.