Co mogą oznaczać bóle pleców po usunięciu woreczka żółciowego?

Jestem po operacji woreczka zolciowego zostal on ko0mpletnie usuniety 6 lat temu. Mam 32 lata i coraz czesciej miewam bole podobne od tych przed operacja z tylu na plecach dokladnie na srodku na kregosupie miedzy lopatkami, pomaga mi termofore lub garacy prysznic, ogolnie cieplo. te bole mam od kilku dni non stop po pare godzin albo w ogole nie ustaja nie sa tak bardzo dokuczliwe tylko zaczynam sie martwiec co mi jest i jak to sprawdzic. miewam czasem ataki ttak ze zatyka mnie w klatce piersiowej ale to sporadyczne zawsze jest ok 4:30 rano i po bardzo ciezkim jedzeniu, lub makowcu. co odstawilam aby sie nie powtorzylo.

Lek. Tomasz Budlewski

być może. kamica przewodowa konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i następnie gastrologa