Co mogą znaczyć te problemy z mówieniem i sikaniem u dziecka?

Dzień dobry moj synek ma 3.5 roku malo mowi same pojedyncze slowa, chodzimy do logopedy i nie ma żadnej poprawy, dodam ze tez nie chce robic na nocnik, jestem załamana

Szanowna Pani, dziękuję za wiadomość. Przedstawione przez Panią informacje dotyczące dziecka mogą mieć różne podłoże. Trudno także stwierdzić na ile obie omawiane u dziecka trudności się ze sobą łączą. Jeżeli niepokoi Panią rozwój czy też zachowanie syna sugerowałabym przebadanie dziecka w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W kwestii oddawania moczu być może pomocna okazałaby się także konsultacja z pediatrą. Pozdrawiam