Co może powodować ból po skręceniu stawu skokowego?

Witam w lipcu ubiegłego roku miałam skręcony staw skokowy. Czasem mnie pobolewal przez bardzo krótki czas. Natomiast dziś wstałam i od paru godzin kłuje mnie gdy chodzę i to jest dość bolesne. Nie jest spuchnięte ani nic. Tylko przy chodzeniu mnie kłuje. W dniu poprzednim nie robiłam nic takiego. Co to może być ? Co mam zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.