Co oznacza decidua et villi placentarii?

Witam, mam 36lat, po 7 dniowym krwawieniu 22 czerwca w 6/7 tc nastąpiło poronienie (była to druga ciąża, z wcześniejszą nie było problemów, syn 7lat) , ekspertyza histopatologiczna: decidua et villi placentarii, bardzo proszę o informację co to oznacza? teraz menstruacja zaczęła się 18 lipca trwała 7 dni i była bezbolesna jak nigdy? Wizytę o lekarza mam dopiero 9 sierpnia, bardzo proszę o jakąś informację?!

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik oznacza dokładnie: "doczesna i kosmki łożyskowe" . Pozdrawiam