Co oznacza pieczenie nóg po operacji tętniaka?

Dzień dobry. Jestem 11 miesięcy po operacji tętniaka rozwarstwiającego aorty piersiowej . Moj problem polega na tym że od operacji mam bardzo bolesne pieczenie sķóry z tyłu nóg na zewnątrz stawów skokowych i pod kapłanami z tyłu. Jak mam to leczyć bo do tej pory żaden lek mi nie pomaga. Z gory dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam .

Lek. Wojciech Zygmunt

Uczucie pieczenia skóry często jest związane z nauropatią. Polecam wizytę u neurologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.