Co oznacza wynik badania enzymów sercowych?

Moje wyniki krwi pod względem enzymów sercowych - TnI: <12ng/L Na:142 mmol/L, K:4,00mmol/L, CRP<5.0mg/L czy jest to powód do obaw ? dodam ze mam przewlekle stany zapalne zatok, przydatków, a od kilku dni kluje mnie w klatce i szybko sie mecze

Lek. Tomasz Budlewski

A jakieś zmiany w ekg? Proponuje udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badania