Co oznacza wynik CEA po usunięciu tarczycy?

Moja córka jest po usunięciu płata tarczycy z cieśnią. Stwierdzono raka rdzeniastego usuniętego po granicy 2 cm. chromogranina , CEA , kalretynina , SF , TTF , tyroglobulina -, jak to zinterpretować bo wizytę u lekarza mamy za tydzień a nie daje mi to spokoju, czy szybciej zacząć działać i gdzie szukać pomocy

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani wyników. Czy one są podwyższone, w normie, obniżone? Czy ten myślnik oznaczał minus (-)? Jeśli te markery są ujemne, to świadczy, że nowotwór był raczej usunięty w całości.