Co oznaczają bóle brzucha i wymioty?

Od wczoraj mam bóle brzucha i wymiotowałam praktycznie nic nie jem bo apetytu nie mam,proszę mi pomóc

Tomasz Nęcki

Dzień dobry,

objawy w postaci bólów brzucha i wymiotów mogą mieć bardzo rozmaite podłoże - wystąpić mogą one zarówno w ciąży, jak i w przypadku zatrucia pokarmowego czy tzw. grypy jelitowej. Aby móc znaleźć ich przyczynę, konieczne byłoby dokładne przebadanie Pani oraz zebranie wywiadu - z tego względu sugerowałbym odwiedzenie lekarza.