Co oznaczają małe ślady krwi po oddaniu stolca?

Witam. Parę miesięcy temu miałam hemoroidy bo mnie bolało przy wypróżnianie i czasem pojawiła się świeża krew. Przeszło. Teraz nic mnie nie boli przy wypróżnianie tylko jak się podcieraz to jest zawsze maleńka kropeczka krwi .... Czy mogę obawiać się że to rak, dodam że czasem mam z znienacka luźny stolec

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na hemoroidy konieczna wizyta u lekarza rodzinnego