Co powoduje brak wytrysku podczas seksu z kobietą?

Mam 22 lata, kiedy kocham się z innymi kobietami, nie mogę osiągnąć wytrysku. Zawsze muszę doprowadzać do niego ręcznie, czasami trwa to długo. Moja obecna partnerka, mimo usilnych starań, nie może mnie doprowadzić do wytrysku. Przyczyną mojego problemu może być to że gdy byłem młodszy to bardzo dużo się onanizowałem przez co jestem przyzwyczajony do bodźców dotykowych określonego typu i intensywności przez co kontakt ze ściankami pochwy jest słabszy niż te w trakcie masturbacji. Proszę o radę.

Witam W pewnym sensie sam Pan sobie odpowiedział na swoje pytanie. Ponieważ samodzielne próby wyjścia z przyzwyczajenia nie przynoszą rezultatów proponuję wizytę u seksuologa - psychologa lub lekarza w celu podjęcia próby leczenia.Są szanse na zmianę tych uwarunkowań, trzeba jednak dokonać dokładnej diagnozy klinicznej przyczyn problemu.Proszę być dobrej myśli i udać się do dobrego specjalisty.