Co spowodowało nagłą zmianę w jamie ustnej?

Dzień Dobry . Mam problem z jamą ustną, a mianowicie dziwną naroślą, która się dzisiaj u mnie pojawiła na dolnej wardze i nie wiem co o tym sądzić. Prosiłbym bardzo o pomoc, ponieważ wizytę u lekarza mam dopiero jutro, a bardzo mnie owa zmiana nie pokoi: http://imageshack.com/a/img923/5744/HUG1lG.jpg Z góry bardzo dziekuję, i życze miłego dnia.

Witam,
Ta zmiana to najprawdopodobniej torbiel zastoinowa bł.śluzowej (mukocela). Bardzo często sama ulega opróżnieniu więc może co jakiś czas się pojawiać i znikać. Najlepiej jednak udać sie do lekarza stomatologa który taką zmianę dokładnie zbada (zdjęcie które Pan umieścił jest dość niewyraźne) a w razie konieczności skieruje do specjalisty.
Pozdrawiam,
lek.stom. Łukasz Wojszwiłło