Co teraz zrobić z tym leczeniem stomatologicznym?

Witam mam wielki problem . W styczniu rozpoczęłam leczenie stomatologiczne. Wymiana mostu zębów 123 i 123 górna szczęka oraz dolna szczęka tak samo . Proteza górna i dolna na zasuwach. Zakładane czasowe mostki były wymieniane 2 razy niedopasowane , kaleczące śluzówkę. Na górnej szczęce podobno czasówka lecząca dziąsła. .Trwało to kilka m-cy , w końcu p. doktor założył mi dolny mostek z protezą. Zę by są długie i wystające. Zaczęłam mieć kłopoty z mową , warga wydaje się spuchnięta, podrażniona śluzówka cały czas. Protezą duża opierająca się o policzki. Później kłopot z dopasowaniem góry. Po 6 m-cach mam zrobioną górę i dół. Mam kłopoty z wymową , kłopot z bolesnym otwarciem ust .Boję się że wpadnę w depresję. Mam problem ze spaniem. 16 sierpnia mam mieć robiony wycisk pod nową protezkę . Proszę o radę co mogę w tej sprawie zrobić gdzie udać się na konsultację. Miałam wielkie zaufanie do tej kliniki , kosztowało mnie to 27 tys i cierpię.Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA, 72 LAT 9 miesięcy temu

Trzeba wykonać pełną diagnostykę okluzji czyli układu zębów dolnych do górnych oraz prawidłowo zaprojektować całą protezę aby nie było opisywanych problemów. Diagnostyka (różne badania) przed wykonaniem protetyki często u Pacjentów trwają kilka tygodni.