Co znaczą takie rozdrażnienie i problemy ze snem w ciąży?

Witam. Mam 30 lat. Jestem w ciąży 12 tydzień. Mam pewien problem. Czuje się dziwnie. Mam uczucie jakby we mnie coś buzowało. Nie mogę usiedzieć jak usiądę zaraz zaczynam jakoś panikować i muszę się ruszać. Mam problemy ze snem. Poloze się i nie ma snu. W czym może być problem jak se pomoc bo to jest bardzo uciążliwe.

Witam Panią
Proszę z tymi problemami jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinnego, a najlepiej do położnika. I z lekarzami rozwiązywać swoje problemy które Panią niepokoją. Pozdrawiam Noworocznie.