Co znaczą widoczne ogniska we wzmożonym metabolizmie?

Witam, proszę o interpretację wyników Pet w okolicy segmencie 1 wątroby widoczne ogniska ze wzmożonym metabolizmie fdg(SUV max8,90) o wym. Ok16mm i 19 mm oraz w obrębie zespolenia jelitowego widoczne obszary ze wzmbmetabolizmem Fdg(SUV max5.84)

Lek. Michał Lenard

Wynik może sugerować zmiany rozrostowe w wątrobie i w jelitach. Powinien być oceniony przez specjalistę, który zlecił badanie. Pozdrawiam!