Co oznacza wynik PET u 49-latki?

Witam. W badaniu PET w opisie- nieco wzmożony metabolizm FDG w fałdzie głosowym prawym SUV= 3.36. Proszę o informację, czy to coś groźnego?

Lek. Michał Lenard

Sam wynik PET daje zbyt mało informacji, żeby powiedzieć Pani coś konkretnego. Wynik musi być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który uwzględni Pani stan kliniczny i inne badania. Pozdrawiam!