Co znaczy nasilający się ból po kontroli u dentysty?

Witam. Bylam na kontroli u dentysty, wykonywal mi nadmuchiwanie zimnym powietrzem, stukal w zeby. Skarzylam sie na bol zebow przy jedzeniu slodkiego co czesto znamionuje prochnicr. Lekarz nie zauwazyl nic niepokojacego a bol niewielki ale czasem sie pojawia. Czy powinnam udac sie do innego specjalisty czy moze ograniczyc slodkosci,zadbac o pielegnacje i mu zaufac? Zostalo mi takze zlecone zdjecie pantomograficzne. Czy ino moze ujawnic prochnice?

Dzień dobry,
zdjęcie panoramiczne może wiele u Pana wyjaśnić. Nie wszystkie ubytki są widoczne bezpośrednio w ustach pacjenta i czasami widać je dopiero na badaniu RTG.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula