Co zrobić gdy wrastają włosy na nogach?

Dzien dobry, mam problem z wrastającymi włosami szczególnie na lydkach. Po depilacji tworza sie ropne wykwity, skora jest bardzo podrazniona. Czy wo, yya u dermatologa cos pomorze? Co mog3 zrobić, aby poprawic stan swoich nog?

Dzień dobry , wizyta u dermatologa to bardzo dobry pomysł, pomoże uporać się ze stanem zapalnym, jednocześnie do leczenia warto dołączyć zabiegi mikrodermabrazji, wykonuje się je w odstępie co 2 tygodnie.Pozdrawiam serdecznie