Co zrobić z tymi ciemnymi fragmentami skóry na palcach?

Dzień dobry, boryka się z rzadkim problemem. Otóż na powierzchni palcy prawej dłoni, tuż nad paznokciami posiadam bardzo ciemne fragmenty skóry. U lewej dłoni te fragmenty są lekko ciemniejsze od reszty powierzchni natomiast prawa strona wygląda jak brudna. Powstało to w dzieciństwie kiedy nie chciałem się kąpać i myślę że brud wgryzł się w skórę. Jest to bardzo nieestetyczne, ponieważ wygląda tak jakbym nie umyl tego miejsca. Czy jest możliwość aby to jakoś usunąć? Tzn, mam na mysli zabieg lub jakieś maści.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl