Czerwone krostki na prąciu

Witam od jakiegoś czasu mam problem intymnuy chodzi o to ze na moim penisie a ściślej mówiąc żołędziu pojawią się co jakiś czas male krostki takie drobne czerwone jak główka od szpilki a w jednym miejscu skora jest zaczerwieniona i pomarszczona. Używam wtedy Clotrimazorum ale pomaga tylko na chwile. W pon wybieram sie do lekarza rodzinnego, jakie mogą buc przyczyny

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Lekarz po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.