Czerwone rumieńce po trądziku

Witam mam 19 lat i kiedys zmagalem sie z bardzo ciezkim tradzikiem . Choroba pozostawilA mi na policzkach czerwone rumience (chyba tak to sie nazywa ) z bliznami . Aktualnie rano jest to blade w kolorze normalnej skory a w ciagu dnia czerwone . Stosuje Bio-Oil . Miejsca sie wygladzaja Ale kolor sie nie zmienia . Prosze o pomoc .

Witam Pana,

Preparaty, które mają za zadanie wzmocnić ścianki naczyń krwionośnych, działają jedynie profilaktycznie aby nie pojawiły się nowe poszerzone naczynia oraz pielęgnacyjne.
Należy wykonać w Pana przypadku zamykanie laserowe naczynek np laserem neodymowo-yagowym.
Zapraszam na bezpłatną konsultacje i próbę laserową

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Trudno dokonać trafnej diagnozy bez obejrzenia zmian na żywo. Najlepiej zgłosić się do lekarza, który na doświadczenie w laseroterapii - specjalista po konsultacji na pewno dobierze odpowiednią terapię.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Witam
Najskuteczniejszą metodą leczenia będzie laserowe zlikwidowanie rumienia. Najlepszym laserem likwidującym rumień jest Cutera V-exel lub dobry IPL. Dodatkowo warto wykonać kilka zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego. Wzmocni i odbuduje ono skórę oraz spłyci blizny. Na same blizny najlepiej podziała laser frakcyjny CO2.