Czy alkohol obniża sprawność seksualną?

W jakim stopniu alkohol obniża sprawność seksualną i czemu jak mój narzeczony jest na kacu zdarza się że kilka razy ma erekcje a jak nie ma kaca to nie nie dostaje tyle razy erekcji?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Działanie alkoholu na mężczyznę jest bardzo różne. Często bywa tak, że pomimo erekcji partner może mieć problemy z osiągnięciem orgazmu. Jest to kwestia zmienna osobniczo.