Czy jeśli z prawej strony mam szczękę bardziej szeroka, okrągłą niż lewa to da się aparatem naprawić wysuwając lewa stronę szczęki?

Czy jeśli z prawej strony mam szczękę bardziej szeroka, okrągla niż lewa to da się aparatem naprawic wysuwając lewa stronę szczęki tak by były symetryczne?

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na to pytanie, bez obejrzenia Pani zębów. Ważne jest czy jest duża różnica w kości wyrostka, czy tylko ustawienie zębów powoduję to uwypuklenie. Najczęściej powodem są zęby i po odpowiednim ustawieniu zębów aparatem ortodontycznym, można uzyskać symetrię obu części szczęki.