Czy mam dobre wyniki i mogę zajść w ciążę?

Witam! Broszę o interpretację moich wyników badań. Jestem 30-letnią kobietą, zamierzam zajść w krótkim okresie czasu w ciążę. (N) CMV IgM 0,273 COI; (N) CMV IgG 6,84 U/ml; (N) Toxoplazmoza gondii IgG 647,8 IU/ml; (N) Toxoplazmoza gondi IgM 0,469 COI; (N) Rubella IgG 17,58 IU/ml; (N) Rubela IgM 0,227 COI.

Witam serdecznie!
Niestety nie umieściła Pani norm poszczególnym oznaczeń, które niestety w poszczególnych laboratoriach mogą być od siebie różne co ma istotne znaczenie podczas interpretacji wyników badań.
Podwyższone miana oznaczanych przeciwciał Iw klasie IgG świadczy jedynie o przebytych w przeszłości infekcjach wywołanych tymi patogenami. Nie stanowi to zagrożenia dla płodu. Wskaźnikiem czynnego zakażenia (niebezpiecznego dla płodu) są przeciwciała IgM. Jednak ze względu na niepełny zakres danych proszę wyniki skonsultować z ginekologiem lub lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.
Pozdrawiam