Czy mój wynik znów wskazuje na przepuklinę i konieczność rezonansu?

Witam jestem już po dwoch zabiegach przepukliny kregoslupa L5/S1 dzisiaj otrzymalem wynik nastepnego rezonansu bo dolegliwosci wróciły Tylne, centralno-prawoboczne uwypuklenie pierścienia wloknistego na poz. L5/S1 modelujace worek oponowy oraz prawy korzeń nerwu rdzeniowego. To znowu przepuklina i zabieg?

Witam serdecznie,

Odpowiadając na Pana pytanie to tak. Badanie zobrazowało chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię z uciskiem na korzeń nerwu rdzeniowego. Dalsze postępowanie do decyzji lekarza zlecającego badanie. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.