Czy można wyleczyć nieoperacyjnie niedrożne ujście lejka sitowia?

Czy można wyleczyć nieoperacyjnie niedrożnie ujście lejka sitowia? Np. poprzez płukanie nosa solą fizjologiczną? Czy tylko operacyjnie?

czaem sie udaje, sinus rinse 2xdz dymista 3xdz, goldesin 1x1, sinulan 1x1, flegamina 1-1-0, apselan 2x1, otrivin 3xdz przez 7 dni, mucofluid 3xdz 14 dni