Czy negatywny odczyn białka dobrze rokuje?

Rak żołądka- całkowita resekcja. Oznaczono białko HER2 za pomocą testu Hercep Test TM firmy DAKO. Odczyn negatywny w komórkach raka naciekającego (Score=0). Rak dał przerzuty w węzłach 4/21, ponadto są pojedyncze i w grupach przerzuty do tkanki tłuszczowej okołożołądkowej i przerzut raka w sieci mierzący 0,5 cm. Typ jelitowo śluzowy G3, pT4a,pMI(sieć) (81403 T-63000)*Pacjent ma 74 lata i inne choroby: wieńcówka, i całkowicie usunięta tarczyca. Pytanie: czy negat.odczyn białka dobrze rokuje?

Akurat ten czynnik ma malo wazne znaczenie - sa inne , które wskazuja na rokowanie "ostrożne". Nie znam zakresu operacji dlatego nie wypowiem sie autorytatywnie (z reszta wypowiedzi autorytatywne przez internet nie istnieją!) ,zż